Tvorba nákupní strategie


20. 04. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

V dnešní době se role a strategie nákupu mění a zásadním způsobem rozšiřuje. Nákupní oddělení má unikátní pozici mezi potřebami všech interních zákazníků a portfoliem externích dodavatelů. Díky tomu je nově možné využít tento vztah k získání nových hodnot vyžadovaných firemním vedením jako inovace ze strany dodavatele, environmentální politika či risk management a přínos nových řešení, jak zmírnit rizika, se kterými se setkáváme.

Program

Moderátor: Milan Kaplan, hosté: Tomáš Veit, Miloš Olejník
Start: 10:00, délka: 60 min


1) Co vlastně znamená "nákupní strategie"?

2) Na jakém základě se tvoří?

3) Jak zapojujeme tým? Jak jej motivujeme? Jak s ním sdílíme cíle?

Prednášajúci

Tomáš Veit

Tom vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Miloš Olejník

Prezentuje svoje skúsenosti z dvadsaťročnej praxe v nákupe nadnárodných firiem, ako sú IKEA, MAKRO, INNOGY a ďalších spoločností. Dnes pracuje na pozícii EU Category Manager. Je veľkým propagátorom elektronického nákupu a ďalších moderných nástrojov efektívneho nakupovania, rovnako ako maximálnej transparentnosti v procese výberových konaní.

Milan Kaplan

Marketingový špecialista, konzultant a vedúci projektu PROEBIZ, ktorý svoje skúsenosti prezentuje na konferenciách v Česku, na Slovensku a v Poľsku. V deväťdesiatych rokoch Milan Kaplan založil firmu NAR špecializujúcu sa na marketingové procesy v priemyselných podnikoch. Následne začala vyvíjať a presadzovať v praxi e-bizové technológie, ako je výber dodávateľov formou eAukcie a elektronizácie nákupných procesov. Projekt, ktorý dostal názov PROEBIZ, je v súčasnosti najrozšírenejším eAukčným prostredím a zdrojom know-how v celé strednej Európe.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top