Trendy ve stavebních zakázkách vol. 2


22. 04. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

Co je důležité u stavby? Mít kvalitní projekt a dobrého partnera. Nekvalitní projekt může způsobit chyby a následná náprava chyb není úplně jednoduchá. Ano, máme možnost změny závazku, ale jdou skutečně všechny realizovat? Je jednoduché splnit všechny podmínky? Smluvní podmínky jsou základem každého vztahu, a mohou spoustu věcí v případě realizace vyřešit. Pohled na ně a možnost vybrání si smluvního partnera na základě kvality a nikoliv jen ceny, to je to co nás trápí. A příklady dobré praxe existují.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Jana Vítová
hosté: Kateřina Koláčková, Jakub Váňa, Roman Novotný

Rozbor úspěšně realizované zakázky. Přístup, který je revoluční pro zadávání veřejných zakázek u staveb. Diskuze se primárně zaměří na 3 aspekty.

  • Hodnocení kvality, cena pouze jako jedno z kritérií
  • Změny závazku
  • Smlouvy

Prednášajúci

Jakub Váňa

Verejnému obstarávaniu sa začal venovať už v rámci praxe pri štúdiu na právnickej fakulte a tento odbor ho okamžite oslovil, aj keď z veľkej časti vďaka skvelým kolegyniam a kolegom na krajskom úrade Juhomoravského kraja, ktorí ho toho mnoho naučili a ktorých má v súčasnosti tú česť viesť. Verejné obstarávanie vníma ako príležitosť prispieť k rozvoju priestoru, v ktorom sa denne pohybujeme, snaží sa k nemu preto pristupovať zodpovedne a so zdravým rozumom a zároveň tak, aby zadávací proces nebol len stále tým istým kolobehom formalít, ale aby sme aj v jeho rámci dokázali nájsť zaujímavé cestičky na dosiahnutie našich cieľov a priorít.

Roman Novotný

Roman Novotný, právnik, akého ste ešte nevideli - inovátor, nadšenec a pokušiteľ, ktorý sa vo svojom voľnom čase zaoberá verejným obstarávaním. I on bude vedieť mnoho o tom, prečo sa vyplatí sledovať u dodávateľov parametre, akými sú odborná úroveň, riziko, miera pokročilých riešení, manažérske schopnosti a nakoniec cena, ktorá by vždy mala zodpovedať ponúkanej práci.

Kateřina Koláčková

Svému poslání, které spočívá v mimořádně aktivní podpoře změn nákupního chování zadavatelů a zjednodušení a zrychlení nákupních procesů, se Kateřina Koláčková věnuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. V oblasti elektronizace veřejných zakázek má rozhodně čím inspirovat. Vždyť od roku 2006 ve své společnosti Otidea proškolila více než 10 tisíc zadavatelů a úspěšně realizovala tendry převyšující hodnotu 5 miliard korun.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top