AUKČNÍ SPECIALISTÉ


14. 04. 2021

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 14. 04 . 2021!

O akcii

O tenderingu a benefitech aukcí. Co aukci předchází, kde TO začíná a čím končí. Jaká je jejich úloha v nákupním procesu. Jak často je dobré srovnávat dodavatele a jejich nabídky? Proč je najednou jednoduché vložit do výběrového řízení některý aukčních typů. Jaké typy aukcí se v tendrech objevují nejčastěji a proč. Je výhodné je střídat? Je velký rozdíl v jejich výsledku?

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 45 – 60 minut

Moderuje: Milan Kaplan, hosté: Slavomír Madeja, Anna Brezová, Martin Kapler

Zkušenosti lidí z nákupu, kteří používají aukce skoro dvacet let, co se za tu dobu změnilo, co je jednodušší, co naopak horší. Jaké je to ve srovnání s těmi, kteří nasazují elektronické nástroje v posledních letech? Mají to snazší? Jaké praktické zkušenosti jdou přenést a sdílet s ostatními nákupními týmy?

Prednášajúci

Martin Kapler

V oblasti nákupu působí od roku 2008. Pracoval pro společnosti, jakými jsou Eiffage Polska Budownictwo SA, Eiffage Construction ČR, ArcelorMittal Ostrava & ArcelorMittal Polska. V současné době je manažerem nákupu materiálu a služeb ve společnosti Kofola ČeskoSlovensko, včetně dceřiných společností HOOP Polska či UGO. Ve všech předchozích zaměstnáních bylo zavedení e-aukcí a e-poptávek jedním ze základních kroků ke zvýšení efektivity nákupu a zároveň zvýšení transparentnosti. Největší výzvou pro něj byla a stále je implementace elektronických nástrojů v oblasti nákupu stavebních prací a technologií.

Anna Brezová

Anna Brezová vyštudovala strojárenskú fakultu na Technickej univerzite v Košiciach. Pracovala ako manažér kvality v jednej z najväčších stavebných firiem na Slovensku, kde zaviedla systém riadenia podľa noriem ISO 9002, ISO 14001 a OHSAS 18000. V tej dobe to bola prvá stavebná spoločnosť, ktorá získala certifikáty. Od roku 2005 pracuje vo Východoslovenskej energetike, a.s. na odbore nákupu, kde podstatne prispela k elektronizácii výberových konaní. Momentálne zastáva pozíciu strategického nákupcu.

Slavomír Madeja

Nákupca s takmer šestnásťročnou praxou, viac ako desať rokov vedie úspešný nákupný tím v skupine VSE Holding. Zástanca jednoduchých a transparentných nákupných procesov s férovým prístupom k dodávateľom.

Milan Kaplan

Marketingový špecialista, konzultant a vedúci projektu PROEBIZ, ktorý svoje skúsenosti prezentuje na konferenciách v Česku, na Slovensku a v Poľsku. V deväťdesiatych rokoch Milan Kaplan založil firmu NAR špecializujúcu sa na marketingové procesy v priemyselných podnikoch. Následne začala vyvíjať a presadzovať v praxi e-bizové technológie, ako je výber dodávateľov formou eAukcie a elektronizácie nákupných procesov. Projekt, ktorý dostal názov PROEBIZ, je v súčasnosti najrozšírenejším eAukčným prostredím a zdrojom know-how v celé strednej Európe.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top