PROCUREMENT DICTIONARY vol.3


18. 05. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

The dictionary we are going to present is different from all those already published as it primarily builds on practice and experience of the experts in procurement field. It unifies the terminology and interpretation of individual terms that are supplemented by specific experiences and approaches of many professionals, who are representing many disciplines across Europe, multiplying its added value.

Program

Moderated by: Jan Hirsh
Guests: Szymon Tochowicz and Florian Ehrlich Start: 10:00, lenght: 30 min

Prednášajúci

Szymon Tochowicz

Je leteckým inžinierom, ktorý získal mimoriadne nákupné skúsenosti nielen v leteckom, ale i v automobilovom a námornom priemysle. Szymon Tochowicz vo firmách ako Rolls-Royce či Delphi riadil nákupné tímy na európskej i svetovej úrovni. Momentálne vedie spoločnosť Eveneum, kde sa špecializuje na vývoj a implementáciu nákupných stratégií podporujúcich digitálnu transformáciu klientov. Vášnivo propaguje cirkulárnu ekonomiku a „Human-toHuman“ prvok v obchodných vzťahoch.

Jan Hirsch

Honza sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol nebo KUKA. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Renáta Mecová
E-mail: mecova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 775 179 066

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top