Kurz Digitální nákupní tým, modul 1: ŘÍZENÍ NÁKUPU A NÁKUPNÍ PROCES


24. 09. 2021 - 25. 09. 2021

Ostrava

O akcii

Strategický pohled na nákupní oddělení, jeho roli a umístění v rámci společnosti. V bloku se seznámíte s charakteristickými aspekty celého end-2-end procesu, se způsobem jak to všechno díky moderním technologiím měřit a analyzovat, jak využít potenciálu profesních sociálních sítí a jak vybudovat moderní a plně kvalifikovaný nákupní tým.

Technologie nezastavitelně mění svět nákupu, ale stěžejní úloha zůstává stejná. Včasné zajišťování všech potřeb společnosti, v definované kvalitě a za co nejvýhodnějších podmínek. Když pochopíte tyto potřeby, můžete nastavit individuální komoditní strategie, které určují následný nákupní plán.

Program

  • Nákupní proces a jeho hlavní procesní kroky. Strategický, operativní a transakční charakter nákupních aktivit.
  • 6P – People (lidé), Process (proces), Physical tools (nákupní systémy) Projects (nákupní projekty), Performance (výkon), Partnership (vztah s interními zákazníky a externími dodavateli).
  • Nákupní tým, jeho struktura a motivace – zajištění category managementu, risk managementu, podporu inovací či přispění ke snížení environmentální stopy firmy.
  • Nákupní analýzy a přidaná hodnota strategického nákupu.
  • Využití profesních sociálních sítí v nákupu.

Prednášajúci

Tomáš Veit

Tom vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Jiří Róžański

Zkušený nákupní manažer s více než 15 lety praxe na různých pozicích v Procurementu, se zkušenostmi v oblasti služeb, výrobních i obchodních odvětví. Momentálně působí ve společnosti Penta Hospitals International jako Head of Procurement, kde zastřešuje nákupy pro 36 nemocnic a síť poliklinik na Slovensku, v Česku a Polsku. Momentálně také nákupů při výstavbě Nemocnice nové generace v Bratislavě. Mezi jeho hlavní úlohy patří rozvoj strategické úlohy Procurementu, maximalizace nákupních synergií a pokračování v elektronizaci nákupních procesů. Je velkým fanouškem přímých, jednoduchých a efektivních řešení, která přinášejí hodnotu.

Jan Kyselý

Marketingový expert a konzultant se zaměřením na nové technologie, sociální sítě, moderní přístupy v B2B prodeji a marketingu. Autor knihy Social Selling a co-founder společnosti FUTURE SALES solutions, která prostřednictvím vzdělání, digitálních dat a online nástrojů otevírá firmám na LinkedIn nové obchodní příležitosti. Organizuje také velký oborový online event, konferenci Future Summit.

Cenník a kontakt

Tento vzdělávací modul je součástí semestrálního kurzu Digitální nákupní tým. Více informací o celém kurzu včetně ceny a registrace najdete na webu:

PROCUREMENT BOARD ACADEMY >>

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU