How procurement can affect a shortage of raw materials


23. 06. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

What is causing the growing shortage of raw materials for production in Europe? What are the forecasts for 2021? What is force majeure and when can a supplier announce it? What is the difference between force majeure and a shortage of materials? Should we still offer our customers contractual prices and guaranteed delivery times? How to eliminate the negative effects of a shortage of raw materials and how to effectively implement supplier price increases for our customers. How to adjust the supplier's profile to the needs of our clients in the long-term.

Program

Moderator: Jan Hirsch, guest: Bernard Adamczak
Start: 13:00, lenght: 45 min

Prednášajúci

Bernard Adamczak

V odvětví nákupu se pohybuje již od roku 2010. Zkušenosti sbíral během práce pro prvotřídního dodavatele v automobilovém průmyslu, kde byl odpovědný za globální zajišťování zdrojů, výběr nových dodavatelů, vyjednávání o cenách, snižování nákladů a řízení globálních nákupních kategorií pro devět automotive fabrik po celém světě. Od roku 2020 je odpovědný za řízení a reorganizaci nákupního oddělení v evropské společnosti distribuující a vyrábějící plasty. V soukromém životě je fanouškem fotografie, dobré architektury, originální turecké kávy a piva z lokálních pivovarů.

Szymon Tochowicz

Je leteckým inžinierom, ktorý získal mimoriadne nákupné skúsenosti nielen v leteckom, ale i v automobilovom a námornom priemysle. Szymon Tochowicz vo firmách ako Rolls-Royce či Delphi riadil nákupné tímy na európskej i svetovej úrovni. Momentálne vedie spoločnosť Eveneum, kde sa špecializuje na vývoj a implementáciu nákupných stratégií podporujúcich digitálnu transformáciu klientov. Vášnivo propaguje cirkulárnu ekonomiku a „Human-toHuman“ prvok v obchodných vzťahoch.

Jan Hirsch

Jan sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol, KUKA a BLANCO. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top