SONDA: tentokrát o trendech v nákupu


29. 07. 2021

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 29. 07 . 2021!

O akcii

Tentokráte o trendech v nákupu.

SONDA se tentokráte ohlédne za tématy, které rezonovaly nákupním světem v uplynulých měsících. Ukazuje se, že vyjasnění si definic nákupní terminologie napomáhá většímu porozumění při výměně zkušeností, a to je dobře. Poslední měsíce ukazují, že kdo je připraven a není překvapen a vítězí ti nejpřízpůsobivější. Měnící se role nákupu mění požadavky na tým, vznikají nové pozice.

Celou transformaci lemuje jeden společný jmenovatel, bez kterého je prakticky nemyslitelné udržet konkurenceschopnost organizace. Proč je důležité pojmenovat blokátory a proč je nezbytné pochvalně ukazovat na úspěšné příklady dobré praxe?

Efektivita práce, její usnadnění, snižování procesní chybovosti, odbourávání zbytečných procesů nebo snaha o zvýšenou přesnost při rozhodování, to je vytyčená cesta, snad i dočasný cíl. Díky inovacím získáváme tolik potřebný čas, který investujeme do dalších námětů na zlepšení stávajícího, například zvýšený zájem a zohlednění společenské odpovědnosti organizace a jeho promítnutí do strategických cílů společnosti.

O to všem se budeme bavit.

Program

Nákupní slovník

Nákupní strategie

Risk management

Nákupní tým

Digitalizace nákupu, brzdy & hvězdy

Big data v nákupu

Katalogy

Udržitelný nákup

Prednášajúci

Andrzej Kulbiński

Na jeseň roku 2007 sa stal členom medzinárodnej skupiny ako zamestnanec hotline systému PROEBIZ. Za tri a pol roka dosiahol pozíciu špecialistu na eAukcie, kde v rámci asistenčnej podpory rieši najzložitejšie eAukčné problémy vo firmách a inštitúciách. Navyše je trénerom administrátorov, a najslávnejším trénerom systému PROEBIZ.

Jan Jedlička

Sprievodca všetkými systémami PROEBIZ so záľubou prenášať čaro kolektívneho know-how za pomoci tipov a trikov z praxe pri prezentáciách. Svoje poslanie vidí v prekonávaní strachu pri zavádzaní inovácií a elektronických nástrojov do nákupných procesov v privátnom aj verejnom sektore. Baví ho imaginovať víziou úspechu a následne dohliadať na jej zhmotnenie.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU