JAK UČIT NÁKUPNÍ DOVEDNOSTI


28. 07. 2021

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 28. 07 . 2021!

O akcii

Karel Otýs je jeden z nejznámějších českých lektorů a trenérů nákupu a zkusí v pořadu shrnout své zkušenosti s aktuální úrovní nákupních dovedností a případně je srovnat v čase. Lepší se situace? Je nákup vzdělanější?

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Milan Kaplan, host: Karel Otýs

  • Povídání s Karlem Otýsem o jeho zkušenostech úspěšného učitele nákupu. O tom, co skutečně nákupu schází za znalosti. Co je třeba trénovat a co možná počká. Jak při výuce postupovat a metodách a jejich výsledcích.

Prednášajúci

Milan Kaplan

Marketingový špecialista, konzultant a vedúci projektu PROEBIZ, ktorý svoje skúsenosti prezentuje na konferenciách v Česku, na Slovensku a v Poľsku. V deväťdesiatych rokoch Milan Kaplan založil firmu NAR špecializujúcu sa na marketingové procesy v priemyselných podnikoch. Následne začala vyvíjať a presadzovať v praxi e-bizové technológie, ako je výber dodávateľov formou eAukcie a elektronizácie nákupných procesov. Projekt, ktorý dostal názov PROEBIZ, je v súčasnosti najrozšírenejším eAukčným prostredím a zdrojom know-how v celé strednej Európe.

Karel Otýs

Zkušený manažer nákupu, lektor a konzultant. Tím vším je Karel Otýs, který v roce 2011 odešel z vysoké manažerské pozice v nákupu a založil vlastní poradenskou a lektorskou praxi. S nadšením učí, sbližuje, radí, sdílí, diskutuje, motivuje, trénuje i koučuje nákupčí, manažery nákupu, ale i jejich interní klienty a občas i dodavatele. Umí hledat neotřelá řešení s důrazem na efektivnost a jednoduchost. I složitý problém dokáže rozložit na jednoduché srozumitelné molekuly.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU