S DĚKANEM VŠB O VZDĚLÁVÁNÍ


17. 08. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

Rozhovor Ivy Šulákové s Vojtou Spáčilem, děkanem ekonomické fakulty VŠB a Milanem Kaplanem o možnostech a příležitostech vzdělávání nákupu a o vzniku myšlenky semestrálního kurzu DIGITÁLNÍ NÁKUPNÍ TÝM, do kterého se zapojí nákupní specialisté z Česka a Slovenska a zástupci nejúspěšnějších světových nákupních nástrojů.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Iva Šuláková, host: Vojtěch Spáčil, Milan Kaplan

  • Oba hosté se několik desítek let znají, spolupracovali a v jednu dobu byli významnými osobnostmi České marketingové společnosti. Tentokrát spolupracují na mimořádném pilotním kurzu, který může kompletně změnit vzdělávání v oblasti firemního nákupu.

Prednášajúci

Milan Kaplan

Marketingový špecialista, konzultant a vedúci projektu PROEBIZ, ktorý svoje skúsenosti prezentuje na konferenciách v Česku, na Slovensku a v Poľsku. V deväťdesiatych rokoch Milan Kaplan založil firmu NAR špecializujúcu sa na marketingové procesy v priemyselných podnikoch. Následne začala vyvíjať a presadzovať v praxi e-bizové technológie, ako je výber dodávateľov formou eAukcie a elektronizácie nákupných procesov. Projekt, ktorý dostal názov PROEBIZ, je v súčasnosti najrozšírenejším eAukčným prostredím a zdrojom know-how v celé strednej Európe.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top