Suppliers and procurement tools and how Ariba or OMV solve it


28. 07. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

Are suppliers only a source of savings, or can they also be seen as a source of innovation and feedback for our purchasing processes? In this interview, we will consider the possibility of deepening cooperation with suppliers towards sharing their experience, the so-called Supplier experience. What procedures, processes and tools can be used for such cooperation and what benefits can be expected?

Program

Moderator: Ivana Ondruchová,
guests: Zdeněk Mikeš, Ariba, Simina Mita, OMW
Start: 13:00, lenght: 30 minutes

Prednášajúci

Simina Mita

Simina působí ve společnosti OMV již od roku 2008, v současné době pracuje v oddělení Corporate Procurement. Na své pozici se nejčastěji zabývá tématy, jako je strategie nákupu společnosti, řízení vztahů s dodavateli nebo udržitelné nakupování.

Zdeněk Mikeš

Za posledních 12 let poznal svět nákupu z různých stran od nákupčího, přes sourcing manažera až po konzultanta nákupních řešení. Aktuálně na pozici Head of Business Development pro nákupní řešení v SAP pomáhá zákazníkům najít optimální způsoby digitální transformace v nákupu, financí a logistice. Zdeněk zároveň pracuje na strategických projektech spojené s novými řešeními. V duchu “všestrannost je klíčem úspěchu nákupčího“ se ve volném čase věnuje studiu cizích jazyků, včelaření či bojovým sportům.

Ivana Ondruchová

Špecialistka, ktorá pozerá na problematiku eAukcií vo firemnom a verejnom nákupe optikou odborného administrátora a lektora. Významnú časť skúseností získala Ivana Ondruchová v spoločnosti NAR marketing, kde formou asistenčnej podpory pomáha klientom projektu PROEBIZ s najzložitejšími eAukčnými prípadmi.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top