Stavební zakázky a eAukce


22. 09. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

Jsou zadavatelé, kteří většinu svých stavebních zakázek hodnotí pomocí eAukce, ale také zadavatelé, kteří o tom nechtějí ani slyšet a argumentují tím, že to nejde. Ale proč by to nešlo? Jaké jsou důvody? A jaké jsou zkušenosti těch, kteří to běžně dělají? Kde může hodnocení eAukcí v zadávacím řízení být naopak velmi prospěšné? O tom všem si budeme povídat s Tomášem Šturalou, který se administraci a elektronizaci zakázek a eAukcím věnuje přes 8 let a má ty správné zkušenosti pro dané téma.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jan Vítová
Host: Tomáš Šturala, ředitel společnosti OPTIMAL consulting s.r.o.

Prednášajúci

Tomáš Šturala

Dlhodobé pôsobenie vo verejnej správe vymenil Tomáš Šturala v tomto roku za prácu v súkromnom sektore. Od roku 2011 bol riaditeľom Správy nehnuteľností mesta Znojma, kde stál za rozvojom elektronizácie verejného obstarávania, vďaka ktorej mesto ušetrilo mnoho finančných prostriedkov. V súčasnosti sa venuje poskytovaniu služieb obciam, mestám i firmám. Pomáha im riešiť všetky ťažkosti, ktoré so zadávaním majú. Iba v priebehu tohto roka administroval verejné obstarávanie za bezmála 750 miliónov korún.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU