Paper vs digitized tenders


21. 09. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

An examination of the comparison between classic "paper" and digitized tenders with Bernard Adamczak and his guests. What are the advantages of each approach? Is it possible to estimate what percentage will eventually belong to digital tools?

Program

Moderator: Bernard Adamczak,
guests: Tomáš Trenkler
Start: 13:00, lenght: 30 minutes

Prednášajúci

Bernard Adamczak

V odvětví nákupu se pohybuje již od roku 2010. Zkušenosti sbíral během práce pro prvotřídního dodavatele v automobilovém průmyslu, kde byl odpovědný za globální zajišťování zdrojů, výběr nových dodavatelů, vyjednávání o cenách, snižování nákladů a řízení globálních nákupních kategorií pro devět automotive fabrik po celém světě. Od roku 2020 je odpovědný za řízení a reorganizaci nákupního oddělení v evropské společnosti distribuující a vyrábějící plasty. V soukromém životě je fanouškem fotografie, dobré architektury, originální turecké kávy a piva z lokálních pivovarů.

Tomáš Trenkler

Prostredie strojární, kde pracoval deväť rokov a kde tiež začal využívať eAukcie pri výberových konaniach, vymenil v roku 2006 za úlohu jedného z hlavných veľvyslancov projektu PROEBIZ. Jeho renomé šíri Tomáš Trenkler dlhodobo na Slovensku a od začiatku roku 2015 hlavne v zahraničí.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Daniela Vyvialová
E-mail: vyvialova@proebiz.com
GSM: +420 702 260 584

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU