IMPLEMENTACE KATALOGU V SUEZ


13. 10. 2021

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 13. 10 . 2021!

O akcii

Před zahájením implementace procesu katalogového nákupu, musíme učinit hodně důležitých rozhodnutí. Před zahájením integrace katalogové webové aplikace na interní systém, v tomto případě na SAP, je potřeba udělat další přesná mapování potřeb. Tento stream je o zkušenostech s reálnou implementací, před kterou jsme tato rozhodnutí pečlivě udělali, ale realita byla jiná a museli jsme je během procesu opravit. Co se dělo, a jaké zkušenosti jsme tím získali, odpovíme během streamu.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jana Vítová
Hosté: Bronislava Kořená, manažerka centrálního nákupu SUEZ CZ & Lukáš Vyskočil, projektový manager PROEBIZ MARQUET

Prednášajúci

Bronislava Kořená

Bronislava je absolventkou Slezské Univerzity v Opavě, obor Angličtina. Svou profesní kariéru začala jako e-aukční specialistka a indirect-nákupčí ve společnosti Honeywell. V roce 2013 nastoupila na pozici strategické nákupčí do společnosti SUEZ CZ specializující se na oběhové hospodářství. V současné době působí jako manažerka centrálních nákupů ve společnosti SUEZ CZ a zaměřuje se na navrhování nákupních strategií a zefektivnění interních pravidel a procesů ve firmě SUEZ CZ.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Lukáš Vyskočil

Večne pozitívny Lukáš, ktorý veľkou časťou pôsobenia v PROEBIZ strávil na IT, kde bol jednoznačne najspoločenskejším členom. Neskôr si skúsil na rok prácu v obchodnom tíme a výjazdy za klientmi. Nakoniec sa usadil na pozícii projektového managera systému MARQUET, kde práve spája nabité skúsenosti z IT a taktiež obchodu. Rozumie nielen obom jazykom, ako tomu programátorskému, tak tomu obchodnému. Využije ako analytické schopnosti tak komunikačné. Projekt MARQUET adoptoval ako svoje dieťa a celý jeho vývoj má pod svojimi krídlami.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU