Schvalovat nebo neschvalovat


08. 12. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

Schvalovací proces je nedílnou součástí všech nákupních procesů. Také katalogový nákup se bez něj neobejde, můžeme však volit z mnoha variant jeho použití. Musíme se zamyslet nad množstvím úrovní, schvalovacími limity, ale také kdy schvalování nepoužít nebo čím jej můžeme nahradit. Ideální schvalovací proces musí chránit firmu, ale současně nesmí brzdit = prodražovat nákupní proces.

Program

Autor programu: Zdeněk Pytlíček Moderuje: Jana Vítová
Start: 10:00, délka: 30 min

Úvod – proč se o katalogizaci vůbec bavíme

  • V čem spočívá změna chování nákupu
  • Co nám katalogizace přináší

Typy schvalovacích procesů

  • Schvalovací úrovně
  • Schvalovací limity

Můžeme neschvalovat?

  • Na co si musíme dát pozor
  • Jak mít rozpočet pod kontrolou

Prednášajúci

Zdeněk Pytlíček

Možno trochu prekvapí, že doménou práce Zdenka Pytlíčka, ktorý si prešiel pozíciami od nákupcu až po stratéga, sú všetky nákupné činnosti, pri ktorých sa "nenakupuje". V spoločnosti GasNet sa momentálne zameriava na digitalizáciu, automatizáciu a robotizáciu nákupných procesov, implementáciu a rozvoj nákupných systémov, reporting, analýzy a nákupnú legislatívu. Príklad? V roku 2017 bol spustený prvý robotizovaný proces v nákupe a v súčasnosti viac ako 92% nákupných transakcií vykonávajú stroje bez zásahu nákupcov.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU