Náš tím


Klient servis

Český tím

Igor Horváth

Igor Horváth
country manager

  horvath@proebiz.com
  +420 255 707 016
  +420 721 849 129

Nela Strnisková

Nela Strnisková
traffic + marketing

  strniskova@proebiz.com
  +420 255 707 016
  +420 702 206 116

Michaela Mironidi

Michaela Mironidi
traffic + marketing

  mironidi@proebiz.com
  +420 722 957 134

Lenka Opálková

Lenka Opálková
administrator

  opalkova@proebiz.com
  +420 255 707 010
  +420 721 849 199

Moravský tím

Jana Vítová

Jana Vítová
country manager

  vitova@proebiz.com
  +420 597 587 103
  +420 728 290 228

Lukáš Karcol

Lukáš Karcol
senior consultant

  karcol@proebiz.com
  +420 597 587 103
  +420 725 022 410

Jan Cudlín

Jan Cudlín
supervisor / trainer

  jan.cudlin@proebiz.com
  +420 597 587 131
  +420 725 880 844

Sofie Popova

Sofie Popova
administrator

  popova@proebiz.com
  +420 597 587 135
  +420 702 206 105

Daniela Henková

Daniela Henková
traffic

  henkova@proebiz.com
  420 597 587 103
  +420 702 263 580

Slovenský tím

Kristina Kaplanová

Kristina Kaplanová
country manager

  kaplanova@proebiz.com
  +421 232 222 260
  +421 917 765 409
  +420 606 246 498

Martin Mikušec

Martin Mikušec
senior consultant

  mikusec@proebiz.com
  +421 220 255 999
  +421 907 321 094
  +420 601 339 755

Juraj Kviatkovský

Juraj Kviatkovský
administrator

  kviatkovsky@proebiz.com
  +421 220 255 999
  +421 905 670 084
  +420 724 394 588

Jan Jedlička

Jan Jedlička
trainer + administrator

  jedlicka@proebiz.com
  +420 601 577 701

Iaroslava Hovanet

Iaroslava Hovanet
traffic + marketing

  hovanet@proebiz.com
  +421 908 717 359
  +420 722 990 811

Peter Kamoncza

Peter Kamoncza
external consultant

  kamoncza@proebiz.com
  +421 918 631 205
  +420 728 548 555

Poľský tím

Beata Gałuszka

Beata Gałuszka
country manager

  beata.galuszka@proebiz.com
  +48 571 808 432
  +420 722 293 248

Patrycja Fulneczek

Patrycja Fulneczek
traffic + marketing

  fulneczek@proebiz.com
  +48 22 247 24 57
  +48 517 071 485
  +420 725 880 522

Marta Skalińska

Marta Skalińska
administrator + marketing

  skalinska@proebiz.com
  +48 222 139 900
  +48 506 836 018
  +420 724 859 634

EÚ tím

Tomáš Trenkler

Tomáš Trenkler
senior consultant

  trenkler@proebiz.com
  +420 702 061 656

Daniela Vyvialová

Daniela Vyvialová
traffic + marketing

  vyvialova@proebiz.com
  +420 702 260 584

Adam Richard Mills

Adam Richard Mills
trainer + administrator

  mills@proebiz.com
  +420 702 169 738

BASE tím

Miroslav Hrubý

Miroslav Hrubý
BASE helpdesk operator

  hruby@proebiz.com
  +420 597 587 120
  +420 724 099 925

Joanna Hyrnik

Joanna Hyrnik
BASE helpdesk operator

  hyrnik@proebiz.com
  +420 597 587 121
  +420 722 957 028

5T

Zuzana Kawuloková

Zuzana Kawuloková
production manager

  kawulokova@proebiz.com
  +420 597 587 105
  +420 723 982 664

Barbora Halfarová

Barbora Halfarová
PR & marketing

  halfarova@proebiz.com
  +420 597 587 106
  +420 601 168 896

Renáta Mecová

Renáta Mecová
external PR & marketing consultant

  mecova@proebiz.com
  +420 597 587 106
  +420 775 179 066

Andrzej Kulbiński

Andrzej Kulbiński
supervisor / trainer

  kulbinski@proebiz.com
  +48 571 431 744
  +420 724 170 190

Milan Bača

Milan Bača
PR & marketing

  baca@proebiz.com
  +420 721 848 588

Jiří Cudlín

Jiří Cudlín
external consultant

  cudlin@proebiz.com

Martina Kolková

Martina Kolková
PR / Events / Projects

  kolkova@proebiz.com

Vedenie firmy

Management

Miloslav Kaplan

Miloslav Kaplan
general director

  kaplan@proebiz.com
  +420 597 587 105

Jiří Špalek

Jiří Špalek
managing director

  spalek@proebiz.com
  +421 915 700 920
  +420 606 700 910

Peter Mikuláš

Peter Mikuláš
sales director

  mikulas@proebiz.com
  +420 255 707 016
  +420 721 848 993

Lenka Kundratová

Lenka Kundratová
internal consultant

  kundratova@proebiz.com
  +420 723 319 382

Ekonomika a riadenie

Daniela Gáborová

Daniela Gáborová
chief financial officer

  gaborova@proebiz.com
  +420 597 587 107
  +420 602 501 046

Marie Hrabovská

Marie Hrabovská
accountant

  hrabovska@proebiz.com
  +420 597 587 107
  +420 724 081 935

Radomír Polak

Radomír Polak
accountant

  polak@proebiz.com
  +420 597 587 107
  +420 775 377 587

Marie Holain

Marie Holain
office manager

  holain@proebiz.com
  +420 597 587 100
  +420 724 873 110

Marketing & design

Hana Hladišová

Hana Hladišová
marketing manager

  hladisova@proebiz.com
  +420 725 309 183

Jan Šlachta

Jan Šlachta
PR & production

  slachta@proebiz.com
  +420 601 577 702

Bára Horsáková

Bára Horsáková
graphic designer

  horsakova@proebiz.com

Produktová podpora & IT

Matěj Dosbaba

Matěj Dosbaba
user and technical support manager

  dosbaba@proebiz.com
  +420 724 201 200

Lukáš Zbránek

Lukáš Zbránek
IT support

  zbranek@proebiz.com
  +420 597 587 108
  +420 725 499 619

Marian Gałuszka

Marian Gałuszka
project manager

  galuszka@proebiz.com
  +420 602 424 437

Petr Donath

Petr Donath
project manager

  donath@proebiz.com
  +420 725 022 547

Lukáš Vyskočil

Lukáš Vyskočil
project manager

  vyskocil@proebiz.com
  +420 724 006 463

Martin Dokoupil

Martin Dokoupil
project manager

  dokoupil@proebiz.com
  +420 606 623 327

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU