Tobogan / blog


Tobogan / 14. týden 2022

11. 04. 2022 13:12 Jan Šlachta
Tobogan / 14. týden 2022

11DUB


Už to minulý týden vypadalo, že se jaro hlásí o slovo. Ale ještě chvilku si něj budeme muset počkat. Hned v pondělí jsme oslavili Renčiny narozeniny. Zahrnuli jsme ji dárky a květinami. FOTO. Honza byl celý týden na pracovní dovolené v Chorvatsku. Posílá nám sluníčko aspoň přes fotky a moc zdraví s Cudlínama z Hrvatského Viru. FOTO. Honza C. rybařil v moři, háček a splávek vyrobil z materiálu, který našel na stavbě. Nic nechytil, ale aspoň u toho dobře vypadal. Posuďte sami. FOTO. V pátek se celý polský tým přijel skamarádit ke Kaplanům s Ukrajinkami, které utekly před válkou. Přijeli také nabídnout pomoc, výlety případně jiné seznámení se zdejším životem. Dostali za to tradiční ukrajinský boršč a povídání bylo příjemné. Moravský tým má dobrou zprávu, protože se dohodl s původně slovenskou Danielou, že s nimi bude spolupracovat. Přece jen bydlí u Brna, takže patří na Moravu. Lukáš V. hlídal neteř i psa, zabavil je Xboxem (syna a neteř, ne psa) FOTO. V týdnu měl Lukáš dva webináře, které byly super. Kevin (Lukášův pes) to v práci miluje, byl tady s námi dva dny. Hladiši byli o víkendu nasát Velikonoční atmosféru v Kravařích na zámku. FOTO a FOTO. Fajn týden a mějte hezké Velikonoce! Hanka :-)

Tobogan / 13. týden 2022

04. 04. 2022 10:14 Lukáš Zbránek
Tobogan / 13. týden 2022

04DUB


V minulém týdnu jsme měli šanci se lépe seznámit s Annou a také zjistit, že mezi jídla které má ráda, patří chleba se sýrem a čokoládou.:-) Nejdůležitější část týdne bylo pak malé eBF, setkání v Bořeticích FOTO a FOTO. Všichni se těšili na to, až se znovu sejdou po dlouhé době, ale zároveň důkladně probírali všechna témata, aby na festivalu mohlo zaznít vše potřebné. Druhý den proběhlo slavnostní zakončení prvního realizovaného semestrálního kurzu DNT za účasti děkana VŠB TU Vojtěcha Spáčila a ředitele PROEBIZ Milana Kaplana, také všech lektorů FOTO. Úspěšným studentům bylo slavnostně předáno osvědčení, gratulujeme! Úpravy na programové mapě eBF se blíží ke konci a je velkolepá. Jirka Š. intenzivně maloval v domě u rodičů, v sobotu si pak zašel za odměnu do kina s rodinou. V pátek jsme se na týden rozloučili s Honzou Š. který vyrážel do Chorvatska na pracovní pánskou jízdu. Bude nám tady moc chybět. Kaplani uspořádali pro přátele narozeninovou tombolu a soutěž Bůček open, kterou si šéf nenechá jednou za rok ujít. Tentokrát se sešlo devět výborných soutěžních vzorků a hodnocení bylo velmi těsné FOTO. Mějte hezký týden, Bára.

Tobogan / 12. týden 2022

28. 03. 2022 10:55 Jan Šlachta
Tobogan / 12. týden 2022

28BŘE


V pondělí bylo opět Velké. Žena se nedávno doma divila, kdy se jako stalo, že krom velkého pondělí (celofiremní porada) máme už i velké úterý (celofiremní vzdělávání). Sám nevím, nějak jsem jí to za pár let nestihl říci. Znáte to. Naše kanceláře dostaly nový rozměr. Jednak v podobě nových jednaček o patro níže, druhak díky novému kávovaru - FOTO. Možná už o něm někdo psal, ale je to tak zásadní věc, že se to neomrzí. Z rychlých zpráv to máme, že Sofii to stále sluší, Zuzka je stále slyšet i přes 3 zdi, Radek už je zpátky v tempu. Přípravy na eBF jsou vplném proudu. Obsahová strategie na Linkedin je hotová. Máme novou posilu Martinu. A já mám zrovna teď rýmu. Bohužel, muselo to zaznít. Trpím. Jana si užila fajn víkend s rodinkou. ZOO, výlet na známá místa. Prostě pohoda. FOTO a FOTO. Zuzka byla na víkend také s rodinou, ale tou PROEBIZáckou. Víkend na horách byl skvělý, úžasný, všichni se bavili, slavilo se do rána, děti hodné. Prostě skvělé. Tedy poslala jen tu fotku, ale myslím, že to jinak ani nemohlo být. A na závěr příběh od pana ředitele. Nechám ho ve znění originálním. No uznejte sami, kdo by nechtěl mít takového šéfa. „Řekli jsme si, že se postaráme o konkrétní rodinu z Ukrajiny a tenhle týden to začalo. Ubytovali jsme je v Bludovicích odkud je nás hodně. Jsou z Žitomiru. Tři ženy. Babička, dcera, plus dcera od druhé dcery (neteř nebo vnučka, záleží na přístupu). Aňa rozumí marketingu a webům a už to u nás zkouší. Nejmladší v úterý nastupuje do školy do osmé třídy. Moc se při domlouvání potřebných kroků hodila Sofiina ruština a laskavost.“ Fajn dny! Lukáš

Tobogan / 10. týden 2022

14. 03. 2022 08:52 Jan Šlachta
Tobogan / 10. týden 2022

14BŘE


Republika je zahalená do modrožluté barvy. Všichni se snažíme pomáhat, jak umíme. Všichni si přejeme ať už „to“ skončí. Nicméně co nejde zastavit je jaro, které už klepe na dveře. Sněženky jsou už nějaký ten den venku, přidává se ostatní květena a ptáci od rána nezavřou zobáky. V práci rovněž nezahálíme, přípravy na festival eBF22 jsou v plném proudu. Pro partnery vybíráme krásné prostory – posuďte sami. Foto. Při jednání v Kofole mě nadchla jejich jednačka – Relax room. Foto. Vodáci nastínili program, více prozrazovat nebudu ať se máte na co těšit :-). Hodnotíme závěrečné práce kurzu DNT, abychom na apríla mohli účastníkům předat Osvědčení na jihu Moravy. Březnový kalendář je nabitý streamy se zajímavými tématy. Pan ředitel s Janičkou nám všem dali krásný dárek. Foto a Foto. Je o něj takový zájem, že se mezi kancelářemi přetahujeme, kde bude umístěn. Baruška si s manželem udělali radost a odletěli na pár dní do Milána. Za tři dny toho stihli docela dost – dali si zmrzku u La Scaly, viděli Milánský vítězný oblouk a katedrálu Duomo a poslední den stihli i Bergamo, historická část je prý fakt kouzelná. Foto a Foto. Andrzeje vylákalo ven sluníčko a relaxoval na střeše s vrtačkou. Foto. Všem vám přeji pěkný týden, Renáta.

Tobogan / 9. týden 2022

07. 03. 2022 09:18 Jan Šlachta
Tobogan / 9. týden 2022

07BŘE


Vítám všechny čtenáře u prvního březnového tobogánu. Trápení s covidem vystřídaly strachy z toho, co se děje na Ukrajině. Tento týden jsem se jen utvrdila v tom, že vážně pracuji ve firmě s opravdu VELKÝM srdcem. Polský tým v čele s Beátkou se do toho opřeli a zorganizovali sbírku toho nejpotřebnějšího. Odvezli jsme dvě plná auta. FOTO, FOTO. Je ale potřeba fungovat dál, dál se smát a dál si to dělat hezké. Takže zpět na začátek týdne. Naše Renča měla jarní prázdniny. Dobře, Olík měl. Čas trávila u rodičů na horách. FOTO. Stihla i premiéru Našich Furiantů. FOTO. Janča Lančová měla návštěvu. V úterý ji navštívila kamarádka, která se před dvaceti lety přestěhovala do Německa. Bez jakékoliv předešlé konzultace. Navštívili DOV a moc si to i s rodinami užili. FOTO. Naše Zuza jede v neskutečném tempu. A podle toho, co ta holka předvádí, můžu s ledovým klidem tvrdit, že letoštní eBF 2022 bude jednoduše FAMÓZNÍ. No koukejte na programovou mapu. V pátek proběhl poslední blok kurzu DNT. FOTO. Dveře učebny se rituálně uzamkly FOTO. Na účastníky prvního ročníku čeká ještě závěrečná evaluace a my už se pomalu těšíme na ročník druhý. Honzík vzal Marki o víkendu do hor a chtěl ji zasvětit do tajů skitouringu. FOTO. Sněhu a zimy neměli dost, druhý den vzali běžky a fičeli na Švýcárnu. FOTO. I my vyrazily na víkend na hory. Konkrétně do Polských Tater. FOTO, FOTO. V sobotu jsme si dali výšlap na Murowaniec a večer si užili krás centra Zakopaného. Všichni se opatrujte a mějte úspěšný týden, B.

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE