Zkušební verze PROEBIZ "BluePilot“


Vyzkoušejte si software PROEBIZ na dva měsíce zdarma.

Elektronické aukce představují nejprogresivnější nástroj pro výběr dodavatelů současné doby. Jsou zcela transparentní a firmám i veřejným institucím přinášejí průměrnou úsporu kolem 15 % z nákupních cen. Software PROEBIZ je nejrozšířenějším systémem pro správu eAukcí v ČR. Vyzkoušejte dvouměsíční bezplatnou verzi BluePilot a přesvědčte se sami o jeho kvalitách. Napište si o další informace o programu BluePilot pomocí "Rychlého kontaktu" nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 597 587 100.

PROEBIZ sw

Mám zájem o BluePilot

Popis zkušební verze BluePilot softwaru

Registrací do programu BluePilot získáváte nárok na dvouměsíční bezplatné užívání systému pro správu elektronických aukcí PROEBIZ bez omezení počtu soutěží a uživatelů, navíc se všemi službami naší zákaznické podpory Houston. Během dvouměsíčního užívání softwaru PROEBIZ si sami budete moci udělat představu o kvalitách jeho uživatelského rozhraní i o přínosu pro Vaši společnost.

Výhody zkušební verze BluePilot

  • dva měsíce užívání nejrozšířenějšího systému pro správu eAukcí zdarma
  • neomezený počet eAukcí s odhadovanou 15% úsporou za nákupní ceny
  • asistence technické podpory PROEBIZU a vysoký uživatelský komfort
  • spolupráce s předními českými odborníky na e-sourcing
  • spousta nových kontaktů, znalostí a zkušeností

Proč vyzkoušet software pro realizaci výběrových řízení PROEBIZ

Budete pracovat se softwarem, který je prověřen nejvýznamnějšími společnostmi a institucemi v České republice i řadě dalších zemí.
Získáte nový nástroj pro zefektivnění svých výběrových řízení a dost možná i nový pohled na byznys jako takový.
Kromě funkcionalit užitečného softwaru se vám otevře také svět zajímavých osobností a kontaktů, které dynamizují Vaše podnikání.
Čeká Vás příjemné zázemí stabilní domácí společnosti a tým jejích specialistů.

Co o softwaru pro elektronické aukce PROEBIZu říkají naši klienti

Poradíme vám, jak být úspěšní ve světě eAukcí

Pokud má být Váš vstup do světa eAuckí úspěšný a užívání softwaru Vám má přinést co nejlepší výsledky, je třeba provést základní zaškolení Vašeho týmu. Našim klientům nabízíme několik možností, jak zaškolení absolvovat. Konkrétní pracovník z Vaší firmy se může přihlásit na některé z měsíčních školení pro nováčky. V ceně je lektor a učebna - zpravidla kolem 3.000 Kč za osobu.

Druhou možností je trénink v ostravské centrále naší společnosti, který stojí skupinu do deseti osob 4.000 Kč. Školení můžeme konečně realizovat také v sídle Vaší společnosti. Potom Vás to vyjde na 8.000 Kč za skupinu do deseti osob. Nejčastěji využívaná je druhá či třetí varianta. Třetí funguje lépe, až když nás poznáte, a využívá se především pro nové členy nákupních týmů, ať je nezaškolují kolegové, ale udělá to náš zkušený trenér.

Termíny nejbližších školení

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE